Odkud a jak zboží odesíláme

Obchod APPLIAS.cz Praha 8 - Libeň

 

Kde zboží máme uskladněné a odkud jej posíláme?

Zboží, které prodáváme, skladujeme v několika skladech:

1. Sklad elektrospotřebičů Praha 8 - Libeň (cca 35% sortimentu)

2. Sklad náhradních dílů a příslušenství ke spotřebičům v Benátkách nad Jizerou (cca 45% sortimentu)

3. Obchodní mezisklad v Říčanech u Prahy (cca 10% sortimentu)

4. Sklad mobilních telefonů a příslušenství u dodavatele Praha 3 - Žižkov (cca 5% sortimentu)

5. Ostatní sklady v Čechách a na Slovensku (cca 5% sortimentu)

 

Jak zboží expedujeme nebo připravujeme k vyzvednutí?

1. Osobní odběr v Praze 8 - Libeň - otevřeno v pracovních dnech 8-17 hodin, v pátek 8-16 hodin

Většina elektrospotřebičů a příslušenství je zde přímo skladem a vyzvednutí je možné v řádu minut. Pokud je třeba převoz z meziskladu v Říčanech, probíhá denně okolo poledne a okolo 14. hodiny je zboží objednané k osobnímu odběru v Libni připraveno k vyzvednutí také. V případě, že objednávka obsahuje i náhradní díly či ostatní sortiment, dochází k převozu z Benátek nad Jizerou do Prahy každý pracovní den v 7:00 hodin tak, aby objednávka byla vyřízena nejpozději v 9:00 hodin.

2. Výdejní místa Zásilkovna za 79,- Kč (od 1200 Kč zdarma)

Přes 7 tisíc výdejních míst v Česku, každém městě naleznete provozovnu, na vesnicích jsou často Z-BOXy. Vhodné jen pro zásilky do 5 kg o velikosti do 70 cm nejdelší strana a do 120 cm součet všech tří stran zásilky. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení na výdejní místo trvá 1 pracovní den.

3. Zásilkovna - HD Delivery za 99,- Kč (od 2000 Kč zdarma)

Doručení kurýrem Zásilovny na doručovací adresu. Vhodné jen pro zásilky do 10 kg o velikosti do 120 cm nejdelší strana a do 150 cm součet všech tří stran zásilky. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení trvá 1 pracovní den.

4. Zásilkovna - Večerní doručování v Praze za 150,- Kč

Večerní doručení kurýrem Zásilovny na doručovací adresu v Praze. Vhodné jen pro zásilky do 10 kg o velikosti do 120 cm nejdelší strana a do 150 cm součet všech tří stran zásilky. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení probíhá ve stejný den mezi 18:00 a 22:00 hodin v Praze.

5. Vlastní rozvoz po Praze za 200,- Kč

Doručování vlastní elektrickou dodávkou po Praze. Řidič přiveze zboží až k Vašemu domu a uloží je za první uzamykatelné dveře. Pokud je k dispozici výtah nebo pomoc druhé osoby, lze doručit až na místo určení. K této službě je možné domluvit i instalaci volně stojící pračky nebo myčky za příplatek 300 Kč. Termín doručení (příp. vč. instalace) lze domluvit telefonicky na č. +420603117870 ve stejný den objednávky či v následující pracovní den.

6. Česká pošta - Balíkovna za 59,- Kč

Přes 5 tisíc poboček v Česku, poštovní i komerční výdejní místa. Vhodné jen pro zásilky do 20 kg. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení na výdejní místo trvá 1 pracovní den.

7. Česká pošta - Balík do ruky za 99,- Kč (od 3000 Kč zdarma)

Doručení kurýrem České pošty na doručovací adresu. Pokud se nepodaří zásilku doručit domů, bude uložena na pobočce České pošty 7 dní. Vhodné jen pro zásilky do 40 kg. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení trvá 1 pracovní den.

8. PPL na adresu za 129,- Kč (od 10000 Kč zdarma)

Doručení kurýrem PPL na doručovací adresu. Pokud se nepodaří zásilku doručit domů, bude uložena na pobočce PPL Parcel shop nebo lze domluvit druhé doručení. Vhodné pro zásilky do 30 kg. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení trvá 1 pracovní den.

 9. TOPTRANS na adresu za 390,- Kč (od 10000 Kč zdarma)

Doručení kurýrem TOPTRANS na doručovací adresu. Čas příjezdu kurýra bude upřesněn v den doručování. Vhodné pro objemné a těžké zboží. Kurýr přijíždí okolo 14. hodiny a doručení trvá 1-2 pracovní dny. 

PŘI PŘEVZETÍ JE VŽDY POTŘEBA ZBOŽÍ ZKONTROLOVAT A PŘÍPADNÉ ŠKODY ZAPSAT ŘIDIČI DO PŘEPRAVNÍHO LISTU NEBO ZÁSILKU ODMÍTNOUT. 

 

10. Osobní odběr v Benátkách nad Jizerou

Je-li pro Vás výhodnější vyzvednout zboží v Benátkách nad Jizerou, vytvořte prosím svou objednávku v partnerském obchodě KUPaOPRAV.cz